Portal dedykowany obiektom gastronomicznym i hotelowym

 

MEBLOFORM - PRODUCENT MEBLI WYSOKIEJ JAKOŚCI

Zakład w centrum polskiego zagłębia stolarskiegoz bogatymi tradycjami.

Siedziba firmy mebloform znajduje się w pobliżu Krakowa, w Kalwarii Zebrzydowskiej, w centrum znanego w Polsce regionu stolarstwa meblowego.

W każdym z zakresów prac uwzględniamy indywidualne preferencje klientów oraz skomplikowane wytyczne architektów wnętrz a dzięki naszej elastyczności oraz know-how możemy wytwarzać wysokiej jakości meble. Sporządzanie szczegółowych rysunków oraz zestawień materiałowych do każdego z mebli oraz bardzo dokładne planowanie produkcji każdego z projektów umożliwia nam zagwarantowanie stałej wysokiej jakości oraz korzystnej cenowo produkcji zadowalającej nawet najbardziej wymagających klientów.

Obróbka okleiny należy do mocnych stron naszego zakładu. U nas możliwe jest wszystko:
od powierzchni matowych po wysoki połysk, od obróbki olejem po wosk. Fachowa obróbka laminatu, skóry, tkanin, szkła, tworzyw sztucznych i metalu sprawia, że nasze meble stają się prawdziwymi dziełami w nowoczesnym stylu.
Bieżące kontrole jakości całego procesu produkcyjnego oraz sprawny montaż na obiekcie są gwarancją zarówno terminowego ukończenia projektu jak i zadowolenia naszych klientów.

Nasze certyfikaty DIN ISO 9001- oraz IQNet 9001 wystawione wedle europejskich standardów to wynik wszystkich naszych działań oraz starań, by nieprzerwanie ulepszać naszą produkcję.

 

Portal dla obiektów gastronomicznych i hotelowych

Dzięki Abc-restauracji.pl dowiesz się jak osiągnąć karierę w branży HoReCa. Artykuły podpowiadają jak doskonalić kadrę menedżerską, dobierać odpowiednich pracowników i poprawnie prowadzić własną restaurację. Nieodzownym elementem prowadzenia każdego biznesu jest także zaopatrzenie i dostawa, o których często wspominamy na łamach portalu.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym katalogiem, w którym znajdują się między innymi artykuły na temat branży HoReCa oraz informacje na temat dostawy i zaopatrzenia restauracji, barów i hoteli. Każdego roku organizowane są także liczne targi, do których czas odliczany jest na zegarze powyżej.

ABC Restauracji poprzednie wydania

Listopad2017
Pazdziernik2017
Wrzesien2017
Sierpien
Sierpien 2017
czerwiec-2017
Lato 2017
Marzec-2017
luty 2017