Portal dedykowany obiektom gastronomicznym i hotelowym

 

Kuchnia jest miejscem gdzie gotujemy smaczne i pachnące dania. Chcąc zadbać o siebie i dzieci, dobrze się odżywiać i rzadko chorować staramy się aby na naszych talerzach był zawsze zdrowy posiłek. Niestety coraz rzadziej mamy okazję zakupu naturalnego, pysznego boczku, kiełbaski, szynki itd. Wchodząc do sklepu nie leci nam już ślinka na widok wymarzonej wędzonki, chcemy po prostu kupić coś jadalnego… Na szczęście sami w bardzo łatwy sposób jesteśmy w stanie przyrządzić, bez niepotrzebnych dodatków chemicznych mięsa, ryby czy sery.

 

Proponujemy odkrywanie razem z nami smaku dzieciństwa. Zachęcając do pasji wędzenia, należy powiedzieć nie tylko o wyjątkowości i bezkonkurencyjnym aromacie, ale również o zdrowych walorach własnoręcznie zrobionych potraw, ponieważ sami zadecydujemy o rodzaju użytego surowca, stosowanej osłonki, obróbki i procesie wędzenia.

 

Firma BORNIAK niezmiennie trzyma się obranego kursu. Od zawsze twierdzimy, że w kwestii smaku i zdrowia tradycyjne metody wędzenia są bezkonkurencyjne. Jeżeli chodzi o technologię, to jesteśmy od tego, by dostarczyć najlepsze rozwiązania - trwałe, efektywne i proste w użytkowaniu. Słowem - tradycja i nowoczesność.

 

Łatwość obsługi i efektywność - tak w skrócie można opisać wędzarnię Borniak. Jest najlepszym sposobem, by na Twoim stole pojawiły się najbardziej wykwintne sery, ryby i wędliny. Wyroby o zniewalającym aromacie i niepowtarzalnym smaku. Bez chemii, bez konserwantów.

 

borniak

Portal dla obiektów gastronomicznych i hotelowych

Dzięki Abc-restauracji.pl dowiesz się jak osiągnąć karierę w branży HoReCa. Artykuły podpowiadają jak doskonalić kadrę menedżerską, dobierać odpowiednich pracowników i poprawnie prowadzić własną restaurację. Nieodzownym elementem prowadzenia każdego biznesu jest także zaopatrzenie i dostawa, o których często wspominamy na łamach portalu.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym katalogiem, w którym znajdują się między innymi artykuły na temat branży HoReCa oraz informacje na temat dostawy i zaopatrzenia restauracji, barów i hoteli. Każdego roku organizowane są także liczne targi, do których czas odliczany jest na zegarze powyżej.

ABC Restauracji poprzednie wydania

Listopad2017
Pazdziernik2017
Wrzesien2017
Sierpien
Sierpien 2017
czerwiec-2017
Lato 2017
Marzec-2017
luty 2017