Portal dedykowany obiektom gastronomicznym i hotelowym

 

kominki logo

Profesjonalne piece chlebowe i piece do pizzy murowane lud odlewane z szamotu.

 Przekonanie o tym, że to, co naturalne, jest człowiekowi najbliższe, a przy okazji najsmaczniejsze, rozbrzmiewa coraz silniejszym głosem. Chcąc sprostać oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy piece chlebowe i piece do pizzy opalane drewnem. Gwarantujemy, że potrawy i produkty, które szef kuchni wyjmie z naszych pieców, zaspokoją podniebienia nawet najbardziej wybrednych wielbicieli pysznego jedzenia.

 

 piece

 

Do kogo kierujemy naszą ofertę?

Piece chlebowe i piece do pizzy opalane drewnem mogą być wykorzystywane w branży gastronomicznej i z pewnością zdobędą uznanie właścicieli restauracji czy pizzerii. Znajdą także zastosowanie w każdym domu jako niezastąpiony pomocnik w przygotowaniu doskonałych ciast, wykwintnych dań mięsnych, ryb czy aromatycznych warzyw.

 

Co oferujemy?
Profesjonalne piece chlebowe i piece do pizzy opalane drewnem murowane lud odlewane z szamotu.

Atuty naszych pieców:
- murowane lub odlewane z szamotu,
- szybkie nagrzewanie,
- długi czas oddawania ciepła,
- możliwość nabycie pieca chlebowego lub pieca do pizzy w wersji gotowej lub   w formie elementów do samodzielnego   montażu, co daje niezliczone wprost   możliwości oryginalnych, dostosowanych   do potrzeb i gustu Klienta aranżacji.

Stawianie pieców to rzemiosło, które wymaga wiedzy i doświadczenia. Wieloletnia praktyka, fachowe rozwiązania techniczne, solidność wykonania, staranny dobór materiałów produkcyjnych – wszystko to sprawia, że zdobywamy zaufanie coraz liczniejszej grupy Klientów i możemy pochwalić się pozycją lidera na polskim rynku wśród producentów pieców opalanych drewnem.

 

kominki obrazki

Portal dla obiektów gastronomicznych i hotelowych

Dzięki Abc-restauracji.pl dowiesz się jak osiągnąć karierę w branży HoReCa. Artykuły podpowiadają jak doskonalić kadrę menedżerską, dobierać odpowiednich pracowników i poprawnie prowadzić własną restaurację. Nieodzownym elementem prowadzenia każdego biznesu jest także zaopatrzenie i dostawa, o których często wspominamy na łamach portalu.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym katalogiem, w którym znajdują się między innymi artykuły na temat branży HoReCa oraz informacje na temat dostawy i zaopatrzenia restauracji, barów i hoteli. Każdego roku organizowane są także liczne targi, do których czas odliczany jest na zegarze powyżej.

ABC Restauracji poprzednie wydania

Listopad2017
Pazdziernik2017
Wrzesien2017
Sierpien
Sierpien 2017
czerwiec-2017
Lato 2017
Marzec-2017
luty 2017