Portal dedykowany obiektom gastronomicznym i hotelowym

 

 springfree1

 

Trampolina Springfree™ to wybór stylu życia. Tak samo, jak zdrowe odżywianie, bezpieczny samochód, również wybór bezpiecznej trampoliny jest wyrażeniem Twojego stylu życia.
Trampoliny Springfree™ są wynikiem ponad dzisięciu lat badań i rozwoju na University of Canterbury (Nowa Zelandia) i proponują Wam i Waszym dzieciom nieporównywalne korzyści i konstrukcyjne elementy bezpieczeństwa.

 

BEZPIECZEŃSTWO
Dla rodziców bezpieczeństwo dzieci jest na pierwszym miejscu! Trampoliny Springfree™ są zaprojektowane i skonstruowane w ten sposób, żeby dawały Wam poczucie spokoju i bezpieczeństwa. Trampoliny Springfree™ ze swymi czterema unikatowymi i patentowanymi elementami bezpieczeństwa słusznie niosą nazwę „Najbezpieczniejsze trampoliny na swiecie“.

 

ZDROWIE I ZABAWA
Otyłość dziecięca i brak ruchu są w dzisiejszych czasach sporym problemem. Trampolina Springfree oferuje wspaniałą możliwość codziennego ruchu, gdzie aktywne ćwiczenie staje się super zabawą. Przez 10 minut skakania na trampolinie wydasz tyle energii, co przy 30-minutowym biegu, a Twoje stawy nie cierpią przez nieustanne uderzenia o twardą powierzchnię! Skakanie na trampolinie nie musi być zabawą wyłącznie dla dzieci, może być też super możliwością do ćwiczenia kondycyjnego rodziców.

 

 

springfree3

 

 

PEWNOŚĆ SIEBIE
Jest naukowo udowodnione, że skakanie jest ruchem, który pozytywnie wpływa na fizyczny i duchowy rozwój każdego dziecka. aktywne korzystanie z trampoliny Springfree pomaga przyśpieszyć rozwój zdolności motorycznych, równowagi i koordynacji Twojego dziecka. W ten sposób jest zapewnione ogólne wzmocnienie całego organizmu i zwiekszenie pewnosci siebie.

 

JAKOŚĆ BEZ KOMPROMISÓW
Trampoliny Springfree™ nie są tylko o klasę lepsze od wszystkich innych na rynku, ale są również gwarancją jakości, bezpieczeństwa i innowacji na najwyższym poziomie. Są skonstruowane tak, żeby zapewniły długa zywotnosc i odporność na jakakolwiek pogode.

 

 

springfree2

 

TRAMPOLINY SPRINGFREE™ = patentowana bezpieczna konstrukcja + mnóstwo wynagrodzeń międzynarodowych

Portal dla obiektów gastronomicznych i hotelowych

Dzięki Abc-restauracji.pl dowiesz się jak osiągnąć karierę w branży HoReCa. Artykuły podpowiadają jak doskonalić kadrę menedżerską, dobierać odpowiednich pracowników i poprawnie prowadzić własną restaurację. Nieodzownym elementem prowadzenia każdego biznesu jest także zaopatrzenie i dostawa, o których często wspominamy na łamach portalu.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym katalogiem, w którym znajdują się między innymi artykuły na temat branży HoReCa oraz informacje na temat dostawy i zaopatrzenia restauracji, barów i hoteli. Każdego roku organizowane są także liczne targi, do których czas odliczany jest na zegarze powyżej.

ABC Restauracji poprzednie wydania

Listopad2017
Pazdziernik2017
Wrzesien2017
Sierpien
Sierpien 2017
czerwiec-2017
Lato 2017
Marzec-2017
luty 2017