Portal dedykowany obiektom gastronomicznym i hotelowym

Firma

Fair Play Plus Marek Krzemieniewski Sp.J.

Siedziba

ul.Piłsudskiego 257 05-270 Marki
E-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
WWW www.fairplayplus.pl
Telefon 801 000 115, +48 508 345 745
Fax +48 22 781 68 58
   

 

20

                                                                                                          

O Firmie

Fair Play Plus  to lider na rynku dystrybucji urządzeń i środków czystości.  Zapewnia kompleksowe zaopatrzenie firm sprzątających, restauracji i hoteli, zakładów produkcyjnych i usługowych, myjni, szkół, biur i innych. Fair Play Plus działa na rynku od 1999 roku i nadal dynamicznie się rozwija, zwiększając zasięg swojej działalności również na rynki zagraniczne.  Firma rozszerza też swoją ofertę, wprowadzając najnowsze technologie oraz marki własne. Jedną z nich jest chemia profesjonalna PLAY, stanowiąca doskonałą alternatywę dla środków czystości oferowanych przez inne firmy.

 

3

 

Produkty/Usługi

 

Oferta firmy zawiera profesjonalne środki czystości: chemię profesjonalną do mycia ręcznego i maszynowego, chemię gospodarczą, samochodową, dozowniki oraz całą gamę artykułów higienicznych: papiery toaletowe, ręczniki, czyściwa, worki na odpady, zestawy do sprzątania itp..  Fair Play Plus to również wyłączny dystrybutor profesjonalnych maszyn sprzątających Ghibli & Wirbel – odkurzaczy przemysłowych, maszyn czyszcząco-zbierających, szorowarek i polerek. Firma ma też w swojej ofercie zamiatarki i wyjątkową maszynę do czyszczenia schodów i pochylni ruchomych.  Fair Play Plus zapewnia serwis dostarczanych urządzeń, szkolenia i plany higieny.

 

 1

Portal dla obiektów gastronomicznych i hotelowych

Dzięki Abc-restauracji.pl dowiesz się jak osiągnąć karierę w branży HoReCa. Artykuły podpowiadają jak doskonalić kadrę menedżerską, dobierać odpowiednich pracowników i poprawnie prowadzić własną restaurację. Nieodzownym elementem prowadzenia każdego biznesu jest także zaopatrzenie i dostawa, o których często wspominamy na łamach portalu.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym katalogiem, w którym znajdują się między innymi artykuły na temat branży HoReCa oraz informacje na temat dostawy i zaopatrzenia restauracji, barów i hoteli. Każdego roku organizowane są także liczne targi, do których czas odliczany jest na zegarze powyżej.

ABC Restauracji poprzednie wydania

Listopad2017
Pazdziernik2017
Wrzesien2017
Sierpien
Sierpien 2017
czerwiec-2017
Lato 2017
Marzec-2017
luty 2017