Portal dedykowany obiektom gastronomicznym i hotelowym

Firma Biuro Pakt Sp.J.

Siedziba

41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. Rejtana 20

E-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
WWW www.koga-gastro.pl
Telefon +48 32 264 56 62
Telefon +48 32 718 65 86
   

                                                                                                      

O Firmie

Firma PAKT Sp.J. istnieje od 1990 roku. Specjalizuje się w kreowaniu i dostawach wysokiej jakości produktów dla barów i restauracji typu Fast Food. Oprócz działalności handlowej rozwija produkcję sosów i dresingów przeznaczonych dla odbiorców gastronomicznych. Wieloletnie doświadczenie zdobyte w zaopatrzeniu sieci barów Mr Hamburger pozwoliło nam na stworzenie oferty kompleksowej obsługi gastronomicznej pod nazwą KOGA. Nasza oferta skierowana jest do barów, sieci gastronomicznych oraz dystrybutorów sektora HoReCa. Składa się z wysokiej jakości produktów, łatwych w przygotowaniu, których serwowanie zajmuje niewiele czasu. Dołączone do produktów instrukcje przygotowania oraz porady naszych specjalistów sprawiają, że prowadzenie baru staje się naprawdę proste.

pakt

 

Produkty

-Sosy, ketchupy, dressingi
-Pieczywo
-Frytki, Specjalności ziemniaczane
-Produkty mięsne
-Dania gotowe
-Tłuszcze
-Nabiał
-Dodatki
-Opakowania
-Chemia

Portal dla obiektów gastronomicznych i hotelowych

Dzięki Abc-restauracji.pl dowiesz się jak osiągnąć karierę w branży HoReCa. Artykuły podpowiadają jak doskonalić kadrę menedżerską, dobierać odpowiednich pracowników i poprawnie prowadzić własną restaurację. Nieodzownym elementem prowadzenia każdego biznesu jest także zaopatrzenie i dostawa, o których często wspominamy na łamach portalu.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym katalogiem, w którym znajdują się między innymi artykuły na temat branży HoReCa oraz informacje na temat dostawy i zaopatrzenia restauracji, barów i hoteli. Każdego roku organizowane są także liczne targi, do których czas odliczany jest na zegarze powyżej.

ABC Restauracji poprzednie wydania

Listopad2017
Pazdziernik2017
Wrzesien2017
Sierpien
Sierpien 2017
czerwiec-2017
Lato 2017
Marzec-2017
luty 2017