Portal dedykowany obiektom gastronomicznym i hotelowym

Firma Oerlemans Foods Polska Sp z o. o.

Siedziba

ul. Kard. St. Wyszyńskiego 52 88-320 Strzelno

E-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
WWW www.oerlemans-foods.pl
Telefon (52) 318 94 26, (52) 318 30 12
Fax (52) 318 94 49
   

                                                                                          

O nas

oerlemansduze

 

Oerlemans Foods Polska jako międzynarodowa grupa od lat specjalizuje się w produkcji świeżo mrożonych warzyw i owoców najwyższej jakości. Na rynku polskim istniejemy już 21 lat z zakładami produkcyjnymi w Strzelnie oraz w Siemiatyczach. Oferujemy przez cały rok kilkadziesiąt produktów  i ich wariantów przeznaczonych do rynku gastronomicznego, przemysłowego i do detalu. Cechą, którą wyróżnia firmę jest drobiazgowa dbałość o każdy etap produkcji.  Większość naszych produktów pochodzi z żyznych polskich  upraw a wszelkie procesy technologiczne są zgodne z najwyższymi standardami światowymi. Efektem tego są warzywa i owoce o idealnych proporcjach smakowych oraz odżywczych. Klient wybierający nasze produkty ma pewność, że otrzymuje świetny, smaczny produkt w przystępnej cenie. Przez te wszystkie lata Oerlemans Foods znacznie umocnił swoją markę na rynku polskim  i nie tylko, a  produkty  OFP zdobyły szerokie uznanie zwłaszcza w sektorze gastronomii wśród szefów kuchni Jesteśmy niezawodnym producentem i partnerem handlowym.

 

oerlemansfqwq 

 

Produkty

 

-Owoce
-Warzywa solo
-Mieszanki warzywne
-Mieszanki do woka
-Grzyby
-Zioła

oerlemans5

 

Portal dla obiektów gastronomicznych i hotelowych

Dzięki Abc-restauracji.pl dowiesz się jak osiągnąć karierę w branży HoReCa. Artykuły podpowiadają jak doskonalić kadrę menedżerską, dobierać odpowiednich pracowników i poprawnie prowadzić własną restaurację. Nieodzownym elementem prowadzenia każdego biznesu jest także zaopatrzenie i dostawa, o których często wspominamy na łamach portalu.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym katalogiem, w którym znajdują się między innymi artykuły na temat branży HoReCa oraz informacje na temat dostawy i zaopatrzenia restauracji, barów i hoteli. Każdego roku organizowane są także liczne targi, do których czas odliczany jest na zegarze powyżej.

ABC Restauracji poprzednie wydania

Listopad2017
Pazdziernik2017
Wrzesien2017
Sierpien
Sierpien 2017
czerwiec-2017
Lato 2017
Marzec-2017
luty 2017