Portal dedykowany obiektom gastronomicznym i hotelowym

Firma

INTER SOLAR SP. Z O.O.

Miasto

95-060 Brzeziny

Ulica wieś Buczek 26
WWW

www.intersolar.com.pl

Telefon

+48 46 874 29 64

Mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
   

 
Oferta

 

intersolarduze2

 

Inter Solar i marka Raz na Wozie to projekt rodzinny, przekazywany z pokolenia na pokolenie. Tradycja gotowania i prawdziwa kuchnia polska towarzyszą nam od lat. Niezwykle ważne jest dla nas przekazanie najmłodszym smaków i zwyczajów, które tworzą wyjątkowy charakter kultury naszego kraju. Dlatego też posługujemy się staropolskimi recepturami i domowymi sposobami gotowania. Od ponad 20 lat jesteśmy producentem żywności. Wieloletnie doświadczenie i talent naszych kucharzy pozwalają nam na ciągły rozwój technologii kulinarnych, dzięki czemu gotujemy bez szkodliwych konserwantów. Od 24 lat zajmujemy się również produkcją sous vide. W naszej ofercie znajduje się ponad 400 pozycji tworzonych przez ludzi z doświadczeniem i pasją do gotowania, którym przyświeca dewiza smacznie, zdrowo i tradycyjnie dla każdego lubiącego polską kuchnię.                                                   

Produkty

-Zupy
-Dania "jednogarnkowe" i jarskie
-Dania mięsne i rybne
-Zestawy obiadowe i mini zestawy
-Dodatki
-Produkty sous vide
-Potrawy mączne
-Pierogi
-Oferta Cateringowa

Portal dla obiektów gastronomicznych i hotelowych

Dzięki Abc-restauracji.pl dowiesz się jak osiągnąć karierę w branży HoReCa. Artykuły podpowiadają jak doskonalić kadrę menedżerską, dobierać odpowiednich pracowników i poprawnie prowadzić własną restaurację. Nieodzownym elementem prowadzenia każdego biznesu jest także zaopatrzenie i dostawa, o których często wspominamy na łamach portalu.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym katalogiem, w którym znajdują się między innymi artykuły na temat branży HoReCa oraz informacje na temat dostawy i zaopatrzenia restauracji, barów i hoteli. Każdego roku organizowane są także liczne targi, do których czas odliczany jest na zegarze powyżej.

ABC Restauracji poprzednie wydania

Listopad2017
Pazdziernik2017
Wrzesien2017
Sierpien
Sierpien 2017
czerwiec-2017
Lato 2017
Marzec-2017
luty 2017