Portal dedykowany obiektom gastronomicznym i hotelowym

Firma

Oryginalne Sp. z o.o.

Miasto

61-021- Poznań

Ulica Nieszawska 1
WWW

www.oryginalnenapoje.pl

Mail

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Telefon +48 603 308 055   +48 603 308 089
   

 
Oferta

 

oryginalne22

 

Oto MY! zaraziliśmy się dobrymi napojami i teraz Wam chcemy je dowozić. Gdzie byś nie był, my jesteśmy w stanie tam dotrzeć . Zaczęliśmy w 2012r. od kilku skrzynek Club Mate,, które przywieźliśmy przy okazji jakiegoś koncertu z Niemiec. Niewiele, skromnie i pomału, ale nieprzerwanie ciągniemy dystrybucję wielu napojów, wody, soków do dzisiaj. Zaczęliśmy w 2012r. od kilku skrzynek Club Mate, które przywieźliśmy przy okazji jakiegoś koncertu z Niemiec. Niewiele, skromnie i pomału, ale nieprzerwanie ciągniemy dystrybucję wielu napojów, wody, soków do dzisiaj. Czasem do przodu, czasami do tyłu ale sukcesywnie udaje nam się zdobywać klientów. Odchodzą jedni, przychodzą drudzy a my razem z nimi / Wami uczymy się działać w tej branży cały czas i każdemu staramy się zaoferować dobre ceny, dogodne dostawy i ciekawe napoje. Co jakiś czas w naszej dystrybucji lądują kolejne pozycje. Dzisiaj już nie tylko Club Mate. Wszystko po to żeby dać Wam to co dobre, zdrowe i ciekawe. Sprawdź sam co możemy Ci zaoferować. Nasz główny obszar działania to miasto Poznań plus miasta przyległe aż po Piłę, Kalisz, Konin, Wronki.  Z powodzeniem obsługujemy również klientów poza województwem Wielkopolskim za pomocą korzystnych wysyłek napojów na paletach.

 

wdwd

 

Produkty

- Woda w Szkle
- fritz-kola                 
- Club-Mate
- Mio-mio
- Mate-mate
- Almdudler
- BioZisch
- Bombilla
- Cold Brew Coffee by Etno Cafe
- Fentimans
- Hopsoda
- On Lemon
- Moonbrothers
- Mr. dark
- Soki Rembowscy
- Spezi
- Ulticha-mate
- Vigo kombucha
- Woda Kinga Pienińska
- Wostok
- Yoko

Portal dla obiektów gastronomicznych i hotelowych

Dzięki Abc-restauracji.pl dowiesz się jak osiągnąć karierę w branży HoReCa. Artykuły podpowiadają jak doskonalić kadrę menedżerską, dobierać odpowiednich pracowników i poprawnie prowadzić własną restaurację. Nieodzownym elementem prowadzenia każdego biznesu jest także zaopatrzenie i dostawa, o których często wspominamy na łamach portalu.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym katalogiem, w którym znajdują się między innymi artykuły na temat branży HoReCa oraz informacje na temat dostawy i zaopatrzenia restauracji, barów i hoteli. Każdego roku organizowane są także liczne targi, do których czas odliczany jest na zegarze powyżej.

ABC Restauracji poprzednie wydania

Listopad2017
Pazdziernik2017
Wrzesien2017
Sierpien
Sierpien 2017
czerwiec-2017
Lato 2017
Marzec-2017
luty 2017